Hakkımızda - İzmit Açı

Hakkımızda

Shape Image One

AÇI EĞİTİM KURUMLARI, Ankara’da 1993 yılında öğretim hayatına başladı ve kurumsallaşma sürecine girdi.

Kurulduğu tarihten bu yana AÇI EĞİTİM KURUMLARI onlarca şubesi ve yüzlerce eğitim kurumuna verdiği yayın desteği ile önemli bir noktaya gelmiştir.

Kuruluşundan bugüne kadar LGS ve Üniversiteye Giriş Sınavları hazırlıklarında üstün başarı elde etmiştir.

AÇI EĞİTİM KURUMLARI, yetiştirmiş olduğu yüz binlerce öğrenciyi üniversiteli yaparak onların geleceğe umutla bakmalarına yardımcı olmuştur.

AÇI EĞİTİM KURUMLARI, eğitimde bütünleyici anlayışı gereği disiplinli, çalışkan, özverili, alanında uzman ve güvenilir öğretmenler yetiştirerek eğitim camiasına büyük katkılar sağlamıştır. Kurumlar arası bilgi alışverişi yaparak diğer kurumların eğitim standartlarının yükselmesine yardımcı olmuştur .

Türkiye genelinde yapmış olduğu büyük sınav organizasyonlarıyla öğrencilerin LGS-Üniversiteye Giriş Sınavlarından önce eksiklerini zamanında görerek gidermelerine yardımcı olmuştur. AÇI EĞİTİM KURUMLARI, kuruluşundan bugüne lise ve üniversite sınavlarında birçok Türkiye derecesi çıkarmış ve başarılı öğrencilerini ödüllendirmiştir..

Profesyonel yayıncılık anlayışı gereği büyük titizlikle hazırlamış olduğu, okul öncesi ve ilkokuldan üniversite hazırlığa kadar öğrencilerin ihtiyaç duyduğu her dokümanda kaliteli ve özgün bir yayıncılığın örneği olmuştur.

Son teknoloji ürünü gösterimler, ders CD’leri ve uzaktan eğitim programlarıyla alanında örnek olmuştur. .

AÇI EĞİTİM KURUMLARI, öğrenci rehberliğinde yapmış olduğu özgün ve tutarlı çalışmalarıyla yeniliklerin ve aydınlık geleceğin öncüsü olmuştur.

AÇI EĞİTİM KURUMLARI, düzey belirleme sınavlarıyla oluşturduğu seviye gruplarıyla öğrencilerin konu kavrama ve soru çözme becerilerini arttırmış ve hızlandırmıştır.

AÇI EĞİTİM KURUMLARI, zengin ve geniş kütüphaneciliğin öncüsü olmuştur.

Çözümlü sorularıyla LGS-Üniversiteye Giriş Sınavlarının standartlarını yakalayan Açı Deneme Sınavları Türkiye’nin her tarafında tercih edilmektedir.

AÇI EĞİTİM KURUMLARI, şubelerinde alana özel eğitim ile farklılığın öncüsü olmuştur. AÇI EĞİTİM KURUMLARI, 2015-2016 eğitim döneminden itibaren okul ve kurs merkezi olarak eğitim öğretimini sürdürmektedir .

AÇI EĞİTİM KURUMLARI, tutarlı, kararlı, kendinden emin, deneyimli kadrosuyla daha birçok başarı ve yenilikle hizmete devam edecektir.